Tahvelarvuti

Ülevaade

Igas korteris on Lenovo 7" ekraaniga tahvelarvuti paigaldatud korteri esikusse nähtavale kohale. Seinal olev tahvelarvuti annab kiire ülevaate kodus, majas ja õues toimuvast ning tõstab seeläbi elanike energiateadlikkust.

Kodu ülevaade

WiFi võrk

Tahvelarvuti on ühenduses trepikojas asuva WiFi võrgu pääsupunkti kaudu. WiFi võrgu parool on sisestatud ning seda teistkordselt enam sisestama ei pea. WiFi võrgu unustamise nupu vajutamisel parool kaob ning tahvlile võrgu ligipääsu seadistamiseks tuleb tellida tasulise teenusena paigaldaja. Kontaktandmed on leitavad siit.

WiFi võrgu oleku nägemiseks tuleb tahvelarvuti ekraani ülaservast näpuga 2 korda järjest alla libistada, misjärel näeb tahvelarvuti WiFi võrgu olekut. On oluline, et seade oleks ühendatud EnLife nimelise võrguga (osades majades võib võrgu nimes võib olla ka trepikoja ja korruse tähis, nt. EnLife1-4).

WiFi võrgu valik

Rakenduse avamine

Kasutajaliides avaneb tahvelarvuti ekraanil asuval EnLife nutikodu ikooni puudutades. 

NB! Tahvelarvuti töölaual olev ikoon avab nutikodu veebilehe Google Chrome veebilehitsejas täisekraani vaates. Tahvelarvutis ei ole aktiveeritud Google Play rakendustepoe kontot ega paigaldatud Android rakendust.

EnLife ikoon tahvelarvuti töölaual

Vaate värskendamine

Kui on soov tahvelarvuti vaadet värskendada, tuleb näpuga libistada seadme ülaosast allapoole kuni tekkiv sinine ringjas nool jääb paigale ning siis näpu eemaldades toimub vaate värskendamine. 

Ekraani magama panemine, äratamine ja taaskäivitus

Tahvelarvuti toitenuppu lühikese vajutusega on võimalik tahvelarvuti ekraan pimendada ja teist korda vajutades äratada.
Toitenupu pikalt all hoidmisel ilmub valik tahvelarvuti taaskäivitamiseks ja väljalülitamiseks.

Tahvelarvuti toitenupu jaoks on raami sees vastav ava ning toitenupp asub selle ava paremas servas (vertikaalse paigalduse puhul all). 

NB! Ära kasuta teravat eset selle nupu vajutamiseks! 

Mured tahvelarvutiga

Lenovo TAB tahvelarvutite ametlik hooldusremondi teostaja on UAB Servisa ICT.
Hooldustöö registreerimise vormi leiab nede kodulehelt (vorm).

Mitteametlikuks hooldustööks võib pöörduda nutiseadmete remondiga tegelevate ettevõtete poole.